• AKTUALITY
  • OBEC
  • SAMOSPRÁVA
  • KULTÚRA
  • KONTAKT

Kontakt:

Napíšte nám:

Šport


                                                                BEH VĎAKY
                                                      29.05.2011 - XXI. ročník
                                         Dĺžka trate: 12 500 m
                                         VÝSLEDKOVÁ LISTINA


                                             Celkové výsledky 

Por.   Št. číslo      Priezvisko a meno        Ogranizácia           rok nar.      Čas        Kat.    Umiest.
1             74            Roman Gavryliuk           Dinamo                     1982         0:41:59       A         1
2             75            Edvard Hapak                 Mszana dolna         1983         0:42:00       A         2
3             57            Damián Dziewinsky      Soku - Sanok           1981         0:42:24       A        3
4             91            Marek Tomáš                 MŠK Vranov n. T     1983         0:43:29       A        4
5          M20            Michal Ivančo                 ŠK Banské               1970         0:44:06       B        1
6          M28           János Bogár                    Hungary                    1964         0:44:26       B        2
7            M5            Peter Janovič                  BK Šaca                   1962         0:44:58       B        3
8             52            Grzegorz Fedak              Sanok                        1978         0:46:16       A        5
9             78            Erik Onofrej                     05-BK Furča             1981         0:46:45       A        6
10           73            Orest Babjak                   Ukrajina                    1968         0:48:12       B        4
11       M14             Mikuláš Vrábel                MŠK Vranov n. T     1959         0:48:29      C        1
12           68             Ivanysh Dmytro              MRW Ruskov           1958         0:48:53      C        2
13          M7            Jozef Štefanišin              Breznica                   1969         0:49:04      B        5
14        M32            Michal Kukuruc               Interfoot STR           1961         0:49:17     C        3
15           95            Gejza Vargaeštok           MBK Veľké Kap.      1955         0:49:24     C        4
16        M31            Martin Michalovič           Tovarné                     1981         0:50:06     A        7
17        M16            Karol Labaš                     GEOMA Košice         1954         0:50:10     C        5
18        M17            Rudolf Verba                    BK Steel                    1986        0:50:38      A        8
19           99            Ján Švagrovský              Soze Vojany              1959        0:50:42      C        6
20           61            Tibor Tisza                        BK Steel Košice      1957        0:50:54      C         7
21           84             Róber Mako                     Sopka - Seňa           1974        0:51:11      A         9
22          M6             Bartolomej Ficzere        Sopka - Seňa           1950        0:51:11       V        1
23             8             Radovan Hostýn              Prešov                      1984        0:52:04       A      10
24           96             Zuzana Stanovčáková   Obal servis KE        1981        0:52:30       AŽ      1
25           88             Richard Stohl                   Vranovské vydry    1983       0:52:42        A        4
26           79             Jozef Doležal                   AC Michalovce        1967       0:53:10        B        6
27           98             Zoltán Papp                      MBK Veľké Kapuš. 1949       0:53:24        V       2
28        M18             Gabriel Sabo                    VVS Michalovce      1961       0:53:39        C       8
29            83            Peter Bačík                       BK Furča Košice     1953       0:53:40        C       9
30            87            Ladislav Rada                   MBO Strážske         1953       0:53:48        C    10
31           M4            Ondrej Biacovský            ŠKB Budimír             1954       0:54:00        C    11
32            76            František Kažimír            Obal servis KE         1991      0:55:10         A    12
33            67            Mikuláš Lukáč                  Košice                       1982      0:55:14         A    13
34            85            Ján Demčák                      MBO Strážske         1966      0:55:19         B      7
35            86            Tomáš Kočan                    BT Vranov                1992     0:55:20          A    14
36            63             Lenka Kukurová              BK Šaca                    1985     0:56:33        AŽ      2
37         M11             Igor Pribula                       MŠK Vranov n. T     1962     0:56:56          B      8
38         M23            Stanislav Hudák               Topolovka                 1966      0:56:57         B      9
39            70            Andrej Ferko                      Sečovce                    1978      0:57:44         A   15
40            55            Adrián Pavlík                     Gladiátor MI              1973      0:58:42         A    16
41            90            Emil Verek                         SKB Budimír             1961      0:59:27         C    12
42            92            Alfréd Tomasch               SKB Budimír             1960      0:59:27         C    12
43            80            Ján Schnitzer                   Strážske                    1967     1:00:46          B    10
44            81            Zlatka Semanová            BK Furča Košice      1958     1:00:58         BŽ      1
45            60            Alžbeta Tiszová               TUBE City IMS KE      1957     1:00:58         BŽ     1
46           M3            Ľubomír Kičin                   Košice                        1959    1:01:11            C    13
47            65            Peter Juraško                  BK Šaca                     1968    1:01:35            B    11
48           71             Vladimír Buráš                 BRŠ N. Hrušov          1958    1:01:45            C    14
49           56             Marián Tima                     Gladiátor MI                1973    1:02:32           A    56
50           97             Benjamín Puškárik         MBK..V. Kapušany    1965    1:02:44           B    12
51        100             Ján Adamčík                    OŠK Budkovce           1956    1:02:50           C    15
52          72              Ľubomír Šinal                   BRŠ N. Hrabovec      1968    1:03:40           B   13
53         M2             Tibor Huszár                      Kechnec                     1952    1:04:32           C   16
54          58              Mária Kleinová                 Dobšiná                       1952    1:05:18         BŽ     2
55          53             Štefan Kvak                       Gladiátor MI                1972    1:06:43           A   18
56          26             Štefan Pandoščák           Gladiátor MI                1981    1:08:51           A   19
57          54             Henrich Marcinčák          Gladiátor MI                1972    1:08:52           A   20
58       M34             Peter Chmeľ                     Tovarné                        1974    1:08:58           A   21
59          77             Andrej Baran                     MŠK Vranov  n. T       1942    1:11:28           V     3
60      M10              Ľudmila Falisová              AC Michalovce           1963    1:18:25         AŽ     3
61      M21              Beáta Minčičová              Gladiátor MI                 1975    1:19:48         BŽ     3
62      M33              Miroslav Feri                     Zámutov                       1967    1:20:53           B   14
63         12              Andrej Ivančo                    MŠK Vranov n.T         1941    1:23:25           V     4
64      M24             Jana Belejová                    Tovarné                       1989     1:31:34        AŽ     4
65      M25             Viera Cehľarová                Tovarné                       1989     1:31:34        AŽ     4                                  




BEH VĎAKY - XX.ročník ...viac informácií tu...


BEH VĎAKY - XX. ročník

30.5.2010

Výsledková listina - celkové výsledky bez rozdielu kategórii

Poradie   Št. číslo      Priezvisko a meno           Organizácia                        Kategória           Čas


1                82                Ivančo Michal                    ŠK Banské                         B                          0:44:39
2                88                Vrábeľ Mikuláš                  MŠK Vranov n. T               C                          0:46:28
3                73                Ondričko Milan                  Humenné                           A                          0:46:36
4                81                Pribula Vladimír                OBS Prešov                       C                          0:48:07
5                  3                Michalovič Martin               Tovarné                              A                           0:49:22
6                75                Vargaeštok Gejza              MBK Veľké Kapušany     C                          0:49:24
7                63                Bazár Peter                         ŠKC Michalovce               A                          0:49:27
8                57                Lipovský Vladislav             MBO Strážske                   B                          0:49:44
9                87                Stanovčáková Zuzana       MŠK Vranov n. T               ŽA                        0:50:33
10             68                 Tisza Tibor                          MK Steel Košice               C                         0:50:37
11             55                 Vargovič Jozef                    MBO Strážske                    C                         0:51:36
12             54                 Demčák Ján                       MBO Strážske                    B                         0:51:59
13             77                 Tomčo Jozef                      ŠK Vyšná Šebestová        B                          0:52:03
14             99                 Stohl Richard                     Vranovské Vydry                A                          0:52:08
15             76                 Papp Zoltán                        MBK Veľké Kapušany      V                          0:52:19
16             58                 Tomko Ján                          MBO Strážske                   A                           0:53:19
17             71                 Hostin Radovan                 Prešov                                A                           0:53:25
18             79                 Tomčo Ján                         ŠK Vyšná Šebestová        C                          0:54:16
19             52                 Polák Peter                         Polysoft Košice                 V                           0:55:30
20            100               Bažo Martin                         BTVT Vranov                      A                           0:55:58
21              56               Schnitzer Ján                      MBO Strážske                    B                           0:56:03
22              91               Hudák Stanislav                 Alcea chess Topoľovka   B                           0:56:12
23              64               Kozmová Monika                Prešov                                ŽA                          0:56:12
24              69               Tizsová Alžbeta                  Tube city IMS KE               ŽB                          0:57:03
25              67                Semanová Zlatka              BK Furča Košice              ŽB                          0:57:37
26              80                Stanek František               ŠK Vyšná Šebestová       V                            0:57:38
27              97                Kičin Ľubomír                     Košice                               C                            0:59:26
28              90                Kocan Tomáš                     BTVT Vranov                     A                            1:00:02
29              93                Bosáková Zuzana              Prešov                               ŽB                          1:00:07
30              66                Bilá Erika                             BK Steel KE                      ŽA                          0:57:37
31              78                Parilak Gerard Ing.            TRI KLUB Michalovce      V                           1:00:35
32              70                Lipovský Jozef                     MBO Strážske                   V                           1:03:36
33              72                Baran Andrej                       MŠK Vranov n. T                V                           1:05:13
34              85                Komenský Peter                 Zámutov                             A                           1:05:37
35              84                Cichý Peter                          Štefanovce                         A                           1:07:39
36              86                Rusnák Michal                    Sečovce                             V                           1:11:54
37                9                Košuda Dominik                 Tovarné                              A                           1:14:59
38              53                Prekala Ľubomír                 Tovarné                              A                           1:20:31
39              65                Varchola Mikuláš                Porostov                             V                           1:22:26
40              83                Jevický Patrik                       Tovarné                               A                           1:38:22
41              74                 Ivančo Andrej                     ŠK Banské                          V                           1:38:22
42              96                 Falisová Ľudmila              AC Michalovce                   ŽB                          1:38:22

 Kategória - ŽIACI

MŠ 1.trieda - chlapci                                      MŠ 1. trieda - dievčatá  

1. Samuel Hrubovský                                    1.Timea Šintajová
2. Alexej Herubovský
3. Thobias Repko

MŠ 2.trieda - chlapci                                     MŠ 2. trieda - dievčatá

1. Noel Vester                                                   1. Ľudmila Repková
2. Daniel Chmeľ                                               2. Emka Dudová
3. Adam Džuňa   

1-2. ročník - chlapci                                        1-2. ročník - dievčatá  

1. Oliver Varga                                                   1. Katarína Dudová
2. Matúš Ďorda                                                  2. Veronika Hrubovská
3. Viliam Kerčák                                                 3. Valika Kerčáková

3-4. ročník - chlapci                                          3-4. ročník dievčatá  

1. Daniel Kerčák                                                 1. Viktória Mitrová
2. Šimon Džuňa                                                  2. Diana Šuľová
3. Maroš Sabol                                                    3. Barbora Švarná

5-6. ročník - chlapci                                          5-6.ročník dievčatá

1. Šimon Bažo                                                     1. Vanesa Dudová
2. Ján Gajdoš                                                       2. Chmeľová
3. Filip Duda                                                         3. Katarína Vojteková

7-8.ročník chlapci

1. Jakub Pačuta
2. Martin Vanšovský
3. David Gajdoš

BEH VĎAKY
31.05.2009 - XIX. ročník


VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Celkové výsledky - bez rozdielu kategórií

Poradie    Št. číslo   Priezvisko a meno                 Organizácia               Kategória                   Čas
1                 14            Pastor Imrich                        OB. SER. Košice            A                            0:41:31
2                 16            Matanin Marcel                     Slovenská Kajňa            A                            0:43:10
3                 25            Ivančo Michal                        ŠK Banské                      A                            0:43:14
4                 47            Janovič Peter                        BK - Šaca                        B                            0:45:23
5                 45            Bogár Jánoš                         Košice                              B                            0:45:45
6                 37           Juro Jozef OŠK                     Vinné                                 B                            0:45:49
7                 34           Jendžeľovský Peter              Tik Košice                        A                             0:46:40
8                 53           Michalovič Martin                   Tovarné                           A                              0:46:46
9                 46           Balogh Vladimír                     Akuna Košice                 B                             0:47:39
10               23          Obraz Pavol BK -                     Steel - KE                       C                             0:47:58
11                 7           Štefanišin Jozef                      Obec Breznica               B                             0:48:17
12               36          Sroka Karol                              Bernolákovo                  A                              0:48:45
13               31          Vargaeštok Gejza                    MBK - Veľké Kapušany C                           0:48:56
14               29          PAPP Zoltán MBK -                  Veľké Kapušany          V                              0:49:37
15               11          Vargovič Jozef MBO-                Stážske                        C                              0:50:16
16               33          Korotvičková Zuzana               BK-Steel - KE               Ž                              0:50:36
17               39          Hirjak Vladimír AC -                 Michalovce                   C                              0:51:15
18                 8          Demčák Ján MBO -                  Strážske                       B                              0:51:30
19               15          Pribula Igor MŠK -                    Vranov                           B                              0:51:42
20               19         Smirga František BK -             Steel l KE                      B                              0:51:59
21               10         Rada Ladislav MBO-                Stážske                        C                               0:52:10
22                20        Bačík Peter 05 BK -                   Furča                           C                                0:53:17
23                54        Hupák Stanislav Alce -             Topoľovka                   B                                0:53:48
24                40        Doležal Jozef AC -                     Michalovce                  B                                0:54:16
25                32        Polák Peter Polysoft -               KE                                 V                                0:55:10
26                41        Exemberger Ernest BC -          Rem. Hámre              B                                0:55:14
27                24        Billá Erika BK-Steel -                 KE                                Ž                                0:55:42
28                49        Brinda Štefan                              Sečovce                     C                                0:57:14
29                 9         Schnitzer Ján MBO -                   Strážske                     B                                0:57:43
30               35         Korotvička Pavel BK -                 Steel - KE                   A                                0:57:53
31               26         Drahňovský Marián                     Fiso Podhoroď          A                                0:59:23
32               18         Semanová Zlatka                        05-BK- Furča             Ž                                0:59:53
33               30         Puškárik Benjamín                     MBK - Veľké Kapušany B                          1:00:40
34               17         Baran Andrej MŠK -                     Vranov                        V                                1:02:18
35               12         Lipovský Jozef MBO -                  Strážske                     V                                1:03:58
36                21        Šinal Ľubomír BRŠ -                   Nižný Hrabovec         B                               1:06:23
37                48        Vargová Iveta BK-Steel -             KE                                Ž                               1:07:54
38                51        Belejová Jana                              Tovarné                       Ž                                1:17:50
39                52        Cehlárová Viera                            Tovarné                      Ž                                1:17:50
40               13         Drozdová Katarína                        Košice                        Ž                       nedokončila

Fotogaléria:

Novinky:

Kalendár:

Počasie:

Správy SME:

Anketa:

Návštevnosť:

MAS Pod hradom Čičva